Телефон: +359 888 59 60 88 Email: office@kajobs.bg

ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ

  • Местоположение:
  • Заплата:
    по договаряне
  • Вид работа:
    Постоянна работа
  • Пуснато на:
    3 месеца преди
  • Категория:
    Строителство, архитектура
  • Краен срок:
    септември 27, 2018

РУСЕ СТРОЙГРУП ООД е компания, специализирана в строителния сектор. Във връзка с увеличаване обема на работа, търсим ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ.

Основни задължения:

•Изграждане и поддръжка на електроинсталации
•Подвързване, настройка и пускане в експлоатация на електросъоръжения
•Диагностициране и отстраняване на проблеми в електрооборудването на производствените линии
•Извършване на профилактични и ремонтни дейности, свързани с електрооборудването на предприятието
•Участва в монтаж, настройка и пускане на нови специализирани машини
•Извършва системен контрол на електрооборудването в предприятието

Изисквания:

• Средно специално образование по електротехника /Висше ел.техническо образование е предимство/
• Опит при ел.поддръжка на промишлени поточни линии, уредби ниско напрежение и ел.двигатели е предимство
• Отлични умения за общуване и желание за динамична работа в екип
• Професионален опит в областта се счита за предимство

местоположение

Тази обява е изтекла. Запазване на обявата