Телефон: +359 888 59 60 88 Email: office@kajobs.bg

Монтажник/чка на ел. компоненти

  • Местоположение:
  • Заплата:
    по договаряне
  • Вид работа:
    Постоянна работа
  • Пуснато на:
    3 месеца преди
  • Категория:
    Електроника, електротехника
  • Краен срок:
    септември 26, 2018

Щайнер Електроник ЕООД е голям производител на печатни платки с клиенти в цяла Европа.Щайнер Електроник ЕООД е фамилно предприятие със 190 служители.Независимо, дали човек е млад или стар – при нас всички са един отбор.
Взаимната подкрепа, работата в екип и всеотдайното изпълнение на ангажиментите при нас се ценян високо.

Ние ще те научим на всичко, от което се нуждаеш за тази позиция.

Твоите задължения:
– Подготовка и монтаж на електронни и електромеханични елементи;
– Контрол на качеството на произвежданата стока;

Изисквания:
– опитът в тази сфера е желателен, но не е задължителен ;
– сръчност, прецизност, лоялност;

Ние предлагаме::
– Редовно и сигурно заплащане;
– Регламентирано работно време – двусменен/трисменен режим на работа;
– Премии за нови идеи;
– Ваучери за храна;
– Осигурен транспорт в града;
– Модерна и професионална работна атмосфера;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ :
– Подробна автобиография със снимка;
– Копие на документ за завършено образование;

Ако желаеш да работиш в страхотен екип, ние ще очакваме твоята кандидатура онлайн или по пощата Щайнер Електроник ЕООД, 7018 Русе, бул.Христо Ботев, № 1

Данните на кандидатите ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

местоположение

Тази обява е изтекла. Запазване на обявата