Телефон: +359 888 59 60 88 Email: office@kajobs.bg

Началник склад

  • Местоположение:
  • Заплата:
    по договаряне
  • Вид работа:
    Пълно работно време
  • Пуснато на:
    2 месеца преди
  • Категория:
    Строителство, архитектура
  • Краен срок:
    септември 27, 2018

Описание на задълженията:
– Осъществява цялостната дейност по съхранението и отпускането на стоки и материали по вид и количества и оформя съпровождащата документация по тях.
– приема стоки;
– Подрежда и съхранява артикулите;
– Предава стоки с придружаващи ги фирмени документи;
– Контролира качеството, количеството и окомплектовката на постъпващите и издавани от склада стоки и съответствието им с придружаващите ги документи;
– Снабдява със стоки отделните звена на фирмата при необходимост;
– Материално отговорен е за наличностите в склада;
– Подпомага дейността на компанията.

Изисквания:
– Образование – средно;
– Шофьорска книжка, кат. В, активен шофьор;
– Компютърна грамотност;
– Точност и подреденост;
– Добра физическа кондиция;
– Отговорност, коректност и лоялност;
– Умение за работа в екип.

Гарантирана конфиденциалност на личните данни! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

местоположение

Тази обява е изтекла. Запазване на обявата