Телефон: +359 888 59 60 88 Email: office@kajobs.bg

Общи работници

  • Местоположение:
  • Заплата:
    по договаряне
  • Вид работа:
    Постоянна работа
  • Пуснато на:
    3 месеца преди
  • Категория:
    Производство
  • Краен срок:
    септември 20, 2018

Темира ООД е частна фамилна компания, основана през 1990 г. в гр. София, оперираща в различни сфери на дейност – строителство, търговия, производство и др. Във връзка с разширяване на дейността търсим да назначим:

Общи Работници

Основни задължения и изисквания:

  • Извършва работи по приемане, проверка, товарене и разтоварване на стоки и материали, както и пренасянето им от и до работни помещения и превозни средства
  • Почиства складове, дворни площи и работни помещения от отпадъчни материали и брака, като ги отнася на предварително определените за това места
  • Образование – средно общо или основно
  • Умения за работа в екип
  • Отговорност и лоялност

Ние предлагаме:

  • Мотивиращо и редовно заплащане
  • Добри условия на труд
  • Трудов договор
  • Коректно отношение
  • Възможност за развитие

местоположение

Тази обява е изтекла. Запазване на обявата