Телефон: +359 888 59 60 88 Email: office@kajobs.bg

Продавач-консултант в магазин Дика

  • Местоположение:
  • Заплата:
    по договаряне
  • Вид работа:
    Пълно работно време
  • Пуснато на:
    4 седмици преди
  • Категория:
    Търговия, продажби
  • Краен срок:
    октомври 6, 2018

,,Е.Миролио “ ЕАД е водеща фирма в света на модата в производството на тъкани, прежди, плетива и конфекция .

Търси да назначи продавач- консултант за магазини  DIKA в гр.София.

Описание на длъжността и основни задължения :
– Посрещане и обслужване на клиентите в търговския обект.
– Приемане, подреждане и аранжиране на стоката

Предлагаме:
-Много добро заплащане с допълнително финансово стимулиране с определен процент от реализираните продажби
-Целодневна работа по график
– Изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство
– Професионална работна среда и атмосфера

Изисквания към опита, личностните качества и знания на кандидатите:
– Завършено средно образование
– Интерес и опит в областта на модата
– Гъвкавост, добри комуникативни умения и енергичност с ориентираност към клиентите и желание за постигане на високи резултати
– Отговорно отношение към работните задължения

местоположение

Тази обява е изтекла. Запазване на обявата