Телефон: +359 888 59 60 88 Email: office@kajobs.bg

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

  • Местоположение:
  • Заплата:
    по договаряне
  • Вид работа:
    Постоянна работа
  • Пуснато на:
    2 месеца преди
  • Категория:
    Дистрибуция, пласьори
  • Краен срок:
    септември 28, 2018

АВАЛОН ИНДЪСТРИ АД Е :
Динамично развиваща се фирма, произвеждаща и дистрибутираща лепила за плочки, фасадни системи за саниране на сгради, фасадни и интериорни бои.
Във връзка с разширяването на дейността ни и въвеждане на нови продукти ние се нуждаем от мотивиран и лоялен служител на позиция:
ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ – СЕВЕРНА БЪЛГАРИЯ

Отговорности:

– Активно работи за увеличение на продажбите в региона
– Поддържа много добри отношения с настоящи и създава трайни отношения с нови клиенти
– Работи за разширяване на дистрибуторската мрежа и за по-добро представяне на продуктите ни
– Оказва компетентна техническа помощ на строителни фирми и крайни клиенти

Изисквания:

– Активен шофьор с чисто свидетелство за провоуправление
– Позициониран в гр. Русе

Ние предлагаме:

– Трудов договор с фиксирана заплата и бонусна система
– Служебен автомобил
– Служебен телефон
– Служебен лаптоп

Моля изпращайте CV с актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

местоположение

Тази обява е изтекла. Запазване на обявата