Телефон: +359 888 59 60 88 Email: office@kajobs.bg

Шофьор-доставчик към склад

  • Местоположение:
  • Заплата:
    по договаряне
  • Вид работа:
    Постоянна работа
  • Пуснато на:
    2 месеца преди
  • Категория:
    Дистрибуция, пласьори
  • Краен срок:
    септември 20, 2018

Пица „Доминос” е най-голямата верига за доставки на пици в света. До момента веригата разполага над 10000 ресторанта в 70 страни. В момента имаме свободна позиция за доставчик в производствения ни цех в район – Дружба, гара Искър, гр. София.

Задължения:

– Доставя суровини по обекти;
– Участва в товаро-разтоварни дейности на стоки;
– Приема, подрежда и съхранява складовите наличности;
– Комплектова поръчки за търговските обекти;
– Изготвя коректно документи, свързани със стоката;
– Отговаря за реда и чистотата в складовото пространство;
– Изпълняване на задачите, възложени от мениджмънта;

Изисквания:

– Отговорна и дисциплинирана личност;
– Умения за работа в екип;
– Средно образование;
– Лоялност към работата и работодателя;
– Категория В;

В Пица Доминос, търсим най-добрите кандидати, които са адаптивни, пределно мотивирани, активно участващи в целия работен процес.

Нашето предложение:

– Работа в международна, бързо развиваща се верига;
– Конкурентно възнаграждение;
– Трудови и социални осигуровки;
– Осигурен обяд;
– Фирмено обучение;
– Фирмено облекло;

Ако смятате, че това предложение е подходящо за Вас, изпратете своята автобиография!

Данните, представени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на Вашата кандидатура.

местоположение

Тази обява е изтекла. Запазване на обявата